MONTRO dørmatte i ull 60x90 cm
Del opp kjøpet med Elpy.
Betal fra 89 kr/md.
Ikke tilgjengelig
Dørmatte laget av ull. Teppet er håndtuftet og har et garnfarget rutemønster. De stilige rutene lyser opp på innsiden av døren. En god dørmatte gjør det enkelt å rengjøre og beskytter gulvene dine. Ull er naturlig smussavvisende og egner seg godt som dørmatte.
Ullen i dette produktet kommer fra sauer som lever på en måte som er naturlig for arten. Sauebøndene møter strenge krav på dyrevern, beskytter miljøet og naturen på bondegårdene sine, og tilbyr rettferdige arbeidsvilkår. Ullen kan spores gjennom leverandørkjeden.
Materiale: 100% Ull.
Teppebakside: bomull.
Størrelse: 60 x 90 cm.
Pilehøyde: 1.2 cm.
Tykkelse: 1.4-1.5 cm.
Håndverksteknikk: duskete.
Gramvekt: 3600 g/m².
Vedlikeholdsinstruksjoner: Støvsuging. Rist og luft. Tips/råd: Snu teppet av og til for å sikre jevn slitasje. Sterk sol kan få det til å falme.
Artikelnummer: 1680025-02
- Bredde 60 cm
- Skjema Rektangulær
- Kvalitet Grovstrikket
- Lengde/dybde 90 cm
- Materiale 100% Ull
Utvidet returrett
Handle julegaver i fred og ro. Nå forlenger vi returretten til 31. januar 2026 på alle våre produkter*.
*Gjelder hele vårt sortiment med unntak av produkter merket "Tailormade".
Dette mener andre
Karakter 5 av 5 Verifierad kjøpereMontro dørmatte
Fin matte. Den virker solid. Dessverre passet den ikke mønstermessig. på vårt hallgolv. Feil av meg. Det løste seg da vi isteden bruker den som toalettmatte. Pent
Eva H — 2024-12-15
Rapportert
Karakter 5 av 5 Verifierad kjøpere5
Fin
Aud M — 2023-09-22
Rapportert
Karakter 5 av 5 Verifierad kjøpereNydelig
Vakker og praktisk dørmatte. Tykk og skikkelig slik jeg liker det skal være. Elsker den grønne fargen også.
Emma J — 2023-08-24
Rapportert
Karakter 5 av 5 Verifierad kjøpereDørmatte
Flott, opplyst
Eva W — 2023-06-14
Rapportert
Karakter 5 av 5 Bare flott!
Dørmatten er veldig kosete og ser flott ut! Jeg er veldig fornøyd.
Lia3 — 2023-01-02
Rapportert
Karakter 4 av 5 Verifierad kjøpereVakker dørmatte
Fin tykk dørmatte. Toppen frigjør litt støv, men det er mindre etter hvert.
Suzanne v — 2023-08-22
Rapportert
Karakter 4 av 5 Som jeg antok
Jeg synes det er en god kamp med hva det skulle være! I form av en svak krumning (rette kanter litt buet mot noen), men jeg har ikke noe imot i det minste ikke meg.
Mathilda — 2023-03-09
Rapportert